Get Adobe Flash player

ثبت نام نهایی طرح «قدمی برای ظهور 2»

 

2013-06-21-04-52-20 مولای من، گرچه از دوری ات بی قرار و دل آشفته ایم، ولی مدتیست که می دانیم، جنس و عیار یک منتظر بیش از اینهاست. بیش از آنی که بارغم هایش را بر دوش دل ببرد و گوشه ای به تنهایی زیر لب فقط العجل بگوید.که به...
1220

 

مجموعه سخنرانی های مهدوی (ویژه طرح قدمی برای ظهور)+ لینک دانلود

 

مجموعه کتابهای مهدوی (ویژه طرح قدمی برای ظهور)

همراهان طرح

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدرضا طباطبایی (پژوهشگر ادیان و رییس مرکز مطالعات بهداشت معنوی )

 

حجت الاسلام و المسلمین جواد جعفری، معاون پژوهشی موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت قم)

 

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالکریم حسینی ، مدرس مرکز تخصصی مهدویت مشهد و مدیر مسئول موسسسه آخرین ذخیره

 

حجت الاسلام و المسلمین سید یاسر فتاحی، مسئول کمیته علمی فرهنگسرای انتظار مشهد مقدس

 

 

جملات زیبای شما

 • 29.11.1394 06:47
  لبیک یا سیدنا...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 30.07.1394 08:41
  سلام کاش متنی از جلسه برای کسانی که نمیتوانند در جلسه شرکت کنند میگذاشتید. با تشکر

  ادامه مطلب ..و

   
 • 17.05.1394 18:25
  با سلام یه کلیپ منتشر کردید که در اون،گلنبرگ در شبکه فاکس نیوز،عکس آیت الله خامنه ای رو در کنار احمدی ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 04.04.1394 18:16
  سلام باریک! خدا قوت! اللهم عجل لولیک الفرج

  ادامه مطلب ..و

   
 • 19.03.1394 20:16
  با سلام. فیلم جشن و مراسم احیا توسط کانون مهدویت منتشر خواهد شد. منتظر خبر انتشارشان از همین وب سایت ...

  ادامه مطلب ..و

ثبت نام نهایی طرح «قدمی برای ظهور 2»

امتیاز کاربران

 ثبت نام نهایی طرح «قدمی برای ظهور» در ماه مبارک رمضانمولای من، گرچه از دوری ات بی قرار و دل آشفته ایم، ولی مدتیست که می دانیم، جنس و عیار یک منتظر بیش از اینهاست. بیش از آنی که بارغم هایش را بر دوش دل ببرد و گوشه ای به تنهایی زیر لب فقط العجل بگوید.که به فرموده پیامبر رحمت للعالمین : شایسته ترین اعمال امت انتظار است. جنس انتظار یک عمل است، بی عملی نیست.

 

می دانیم که برای منتظر حقیقی بودن، برای  سهیم بودن در امرفرج باید قدمی برداشت برای ظهور.که خود فرمودید: اگر شیعیان ما با دل های مجتمع گرد آمده بودند و به راستی در راه وفای به عهد و پیمانی که بر دوش دارند، همدل و یکصدا بودند، به میمنت ملاقات ما زودتر نائل می شدند و با مشاهده ما سعادت بسوی ایشان می شتافت و به کمال معرفت می رسیدند.(الإحتجاج للطبرسی ، ج 2 ، ص 499)

اینک برای دومین سال به بهانه میلادتان می خواهیم در "قدمی برای ظهور" همه باهم قدم هایی کوچک اما آمیخته با همدلی و ارادت و اخلاص را تقدیم تان کنیم.  به این امید که این قدم های کوچک ما لبخند را بر لبان شما بنشاند.

اینجا گزینه هایی را به همراه دلایل آنها برای تاثیر گزاری در تعجیل امر فرج به شما ارائه می کنیم. شما می توانید از بین آنها با توجه به شرایط ، علاقه و محدودیت هایتان حداقل یک و حداکثر سه مورد را انتخاب کنید و ثبت نام خود را نهایی نمایید . یادتان باشد که اگر برای خشنودی وبه نیت تعجیل در فرج تصمیم به چنین کاری بگیرید اولا امام شما را در این راه یاری می کنند. دوما کاری در جهت جامعه سازی مهدوی انجام داده اید که از مصادیق مهم زمینه سازی ظهور است.

 با انتخاب حداقل یک گزینه و حداکثر سه گزینه در این طرح(از میان گزینه های این فرم) ثبت نام خود را نهایی نمایید. رویت پیغام تشکر به معنای ارسال موفقیت آمیز فرم و ثبت نام نهایی شما در طرح است(حتی اگر به عدد شمارنده اضافه نشود). توضیحات مربوط به هر گزینه را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 

1220

حواسمان باشد که جامعه آرمانی با جمع شدن ما حول محور ولایت خلیفة الله و عمل کردن بر اساس خواست او شکل می گیرد. چرا از هم اکنون به سمتش قدمی برنداریم؟

امیدواریم که دراین قدمی که برای ظهور برمی دارید، شیرینی حس حضور و لبخند امام زمان را احساس کنید. این عهدیست بین ما و او، که قطعا در تمام لحظات ما را می بیند.

 بسیار خوشحال می شویم که اگر کار خود را به سرانجام رساندید و یا انجام این امور خاطره ی خوبی برای شما به همراه داشت، آن را برای ما و برای بقیه کامنت کنید. این اطلاع رسانی شما به همه انگیزه مضاعفی می دهد.

هرگز از خود گذشتن آسان نيست، توشه ي اين مسير، «عاشقي» است 
شك ندارم كه يار مي آيد، عشق ما بيشتر اگر باشد