Get Adobe Flash player

دسترسی سریع

آخرین دیدگاه ها

 • 02.01.1395 00:28
  تشکر ویژه از نگارنده مطلب اجرتان با ولی عصر(عج)

  ادامه مطلب ..و

   
 • 05.12.1394 05:50
  سلام خسته نباشید واقعا عالی بود زیباترین شعری بود که تا حالا گوش دادم در پناه امام زمان باشید ان شالله ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:47
  لبیک یا سیدنا...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:45
  شهیدان را شهیدان می شناسند...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:44
  زیبا بود

  ادامه مطلب ..و

   
 • 25.11.1394 20:52
  جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران - 1394 شما می توانید با ورود به لینک زیر، در صورت تمایل و رضایت از ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 07.11.1394 17:47
  سلام. وقتی روی صفحه اصلی بودم واقعا نیت کردم و به این صفخه اومدم. وقتی متن رو خوندم پشت مانیتور گریه ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 06.11.1394 19:58
  سلام نظرات رو میخواندم خیلی مشتاقم تا بتده هم در لیست ایمیل های شما قرار بگیرم با تشکر

  ادامه مطلب ..و

   
 • 06.11.1394 19:50
  سلام مطالبتونعالیه اجرکم عندالله خیلی دوست دارم منم جزو کانون تونئ بشم منم از فارغالتحصیلان همین ...

  ادامه مطلب ..و

عضویت در خبرنامه

لطفا برای اطلاع از آخرین مطالب سایت ایمیل خودتان را وارد کنید.
PLG_CONTENT_SIGE_NEEDJ17

شوالیه های عصر ظهور

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شوالیه های عصر ظهور

بررسی نقش ایران اسلامی در تحولات پیش از ظهور

گفتگو با استاد علی اکبر رائفی پور

اما برای من جوان مسلمان دانستن پاسخ این پرسش که آینده از آن کیست بسیار اهمیت دارد. در بازی سلطه جویی قدرت های برتر جهانی،آیا اسلامی که پس از 1400 سال هنوز بوی غربت می دهد،جایگاه خاصی خواهد داشت؟

نقش ایران در تحولات آینده جهان چیست؟انقلاب اسلامی ایران چه نقشی را در معادلات جهانی آینده رقم خواهد زد؟

برای پاسخ به پرسش و پرسش هایی از این قبیل از استاد علی اکبر رائفی پور دعوت به عمل آوردیم.این گفتگو ها در دانشکده علوم اداری فردوسی وبه دعوت کانون مهدویت انجام شد. که در این بخش گزیده ای از آن را به اطلاع شما می رسانیم:

**از گذشته ایرانی معروف بود به "راست سخن گوی وراست تیر انداز"مردم ایران مردمی میانه رو بودند وویژگی های خاصی که در این مردم دیده می شد،سبب شد که خداوند به اینان نظر ویژه ای داشته باشد.

البته باید به این نکته توجه داشت که منظور از ایرانی بودن مسئله نژاد ویا قومیت نیست، بلکه منظور مردمی است که در کنارهم در یک حیطه فرهنگی زیسته اند وشامل این مرزهای قرار دادی هم نیست بلکه حیطه وسیعی از ملت ها را در بر می گیرد،مردمی که جنگ ها را در کنار هم چشیده اند،با اشک ها و لبخندهایی از یک جنس  و ازیک فرهنگ ...

در آیات 1-7 سوره مبارکه اسراء که آیات بسیار عجیبی است،رسماً خداوند وعده ای می دهد(وعداً مفعولا) که قدرت نمایی خداوند است .یعنی قطعا شدنی است.اگر می توانید مانع آن شوید.

می فرماید یهودیان (قوم بنی اسرائیل)دوبار بر روی زمین فساد می کنند و هر دو مرتبه(عباداً لنا) یعنی بندگان ویژه ما ،اینها را سر جای خود می نشانند.در تفاسیر آمده که امام جعفر صادق (ع) سه مرتبه فرمودند)هم اهل قم) یعنی اینها ایرانی هستند...***

اما مسئله دوبار فساد بنی اسرائیل در زمین چیست؟این فساد در چه زمانی اتفاق افتاده ویا خواهد افتاد؟نفش ایرانیان در ریشه کردن فساد بنی اسرائیل یا قوم یهود چیست؟

معنای ظاهری آیات روشن است،اما قرآن روشن نفرموده که این آیات دقیقا به چه وقایعی اشاره دارد.برخی از مفسران احتمال داده اند که دو حادثه ای که این آیات به آنها اشاره کرده همان حوادثی است که در تاریخ بنی اسرائیل نیز آمده است: حمله (بخت النصر)-پادشاه بابل-به بنی اسرائیل که موجب پاشیدگی کامل حکومت آنها و تخریب معبد هیکل و سوخته شدن الواح تورات و قتل عام مردان واسارت زنان وپیران شد واین وضع تا زمان کورش-پادشاه ایران- ادامه داشت و در زمان او بنی اسرائیل از قید اسارت آزاد شدند

وحادثه دوم صد سال قبل از میلاد مسیح اسپانوس –قیصر روم- به وزیرش تیتوس دستور تخریب بیت المقدس وقتل بنی اسرائیل را داد(قرآن حکیم ص282 سوره اسراء1-7)

اما به گفته استاد رائفی پور:

***برخی از مفسرین قائل اند که حمله تیتوس هرگز از حیث اهمیت و گستردگی به اندازه حمله بخت النصر نبوده بلکه این اتفاق هنوز رخ نداده و این یک نوع پیشگویی قرآن است که حوادث بعد از این اشاره دارد.***

استاد سپس برای اثبات این گفته به مسئله دوبار فساد بنی اسرائیل و یهود اشاره کرده و خاطر نشان کرد که دوران فعلی دوران سیطره ظلم وفساد وبرتری جویی ابرقدرت هاست، که نقش آفرینان پشت پرده این بازی بدون شک صهیونیسم یا همان یهود است ودر اکنون در دوره فساد دوم یهود در جهان هستیم،فسادی که همه جهان را در بر گرفته ودر حال گسترش است ،بارز ترین نمونه این فساد، فساد اقتصادی یا همان پدیده قارونیسم یهود است که از گذشته توسط یهود پایه گزاری شده و گستره ودامنه آن امروزه دامن گیر کشورهای اروپایی شده وآن جریان دلار بدون پشتوانه است.

سپس جریان دلار بدون پشتوانه را شرح می دهد:

***در جریان جنگ های صلیبی به دلیل خطر شوالیه ها ،نا امنی و غارت اموال مردمی که به سفر می رفتند پول های خود را به امانت به یهودیانی که در این مسیر خانه داشتند می سپردند و حواله دریافت می کردند تا مثلا در اورشلیم طبق آن حواله پول خود را پس بگیرند،البته اگر مثلا 100 سکه می دادند 95 سکه پس می گرفتند یعنی بابت امنیت ونگهداری از پول آنها کسر می شد.

کم کم مردم به جای دریافت پول خود از آنها با همان حواله خرید کرده وآنرا پشت نویسی می کردند که در این جریان چک به وجود آمد.

اما یهود به فکر افتاد که حالا مخزن اش پر از سکه هایی است که تلمبار شده ومردم با حواله ها تجارت می کنند،حواله هایی برای خودش نوشت که به ازای آنها هیچ پولی در خزانه وجود نداشت! اما کسی از آن مطلع نبودو به این ترتیب 400 سال با پول مردم تجارت کرد وبرای خودش ثروت هنگفتی جمع کرد

در این جریان هر روز بر تعداد صفرهای موجود روی اسکناس ها اضافه کرد و به این ترتیب دلاری بوجود آمد که ما به ازای آن هیچ طلایی وجود نداشت ،این کاغذ روز به روز بی ارزش تر می شد در حالیکه به ازای آن یهود دارای زمین و طلا و نفت و..برای خود خریده بود. صاحبان کالا هر روز کالارا با اسکناس های بی ارزش مبادله می کردند.یهود هر روز بر ذخایر نفت و زمین وثروت خود می افزود و این جریان تا حدی پیش می رود که این کاغذ ها فقط ارزش سوزاندن در شومینه را پیدا می کنند..و این مردم در نهایت به بردگی ودر یوزگی مبتلا می شوند**

 در ادامه استاد این جریان را بیشتر شرح وبسط داد.و سپس به شرح تفکرات فساد آور یهود پرداخت:

***خداوند به بنی اسرائیل فرصت زیادی داد. وآنها قوم برگزیده خدابودند تا وقتی که دچار ویروس نژاد پرستی شدند،کارآنها به جایی رسیده که در تفکرات آنها تنها کسی می تواند یهودی  شود که مادر یهودی داشته باشد.آنهادر تلموت رسما اعلام می کنند که خداوند انسان را آفرید وموجوداتی شبه انسان(یهود وغیر یهود)که اینها هرگز آنها نیستند.مسئله نژاد برای آنها آن قدر اهمیت پیدا کرد که بین نژاد و هر مسئله ای نژاد را انتخاب می کردند،حتی خود خدا

(و قالت الیهود ید الله مغلوله)

و حتی یر یهود یا موجودات شبه انسان را هم دو دسته می دانند ،یک دسته که برای آنها نقش چهارپا وعمله را دارندو تا جایی که می توانند از آنها بهره کشی می کنند ،(مسیحیت و سایر ادیان )مثل آمریکایی ها واروپاییان و یک دسته که مثل پشه مزاحم هستند وآنها را باید کشت و این دسته مسلمین هستند!***

استاد سپس در مورد تدابیر یهود برای سلطه بر جهان توضیح می دهد.و اشاره می کند که یهود برای این سلطه شروع به ترویج جریان های انحرافی در ادیان می کند تا انسان ها را از دین بسوی مکاتب مادی گرایی(ماتریالیسم) و در ادامه به بردگی خود سوق دهد.

نمونه های آن جریان پروتستانتیسم در مسیحیت است که توسط کشیشی بنام مارتین لوتر به راه افتاد که بعد ها معلوم شد وی یهودی بوده است. جریان پروتستانیسم نوعی انحراف در مسیحیت است که نقش کلیسا وآئین های مذهبی را از این دین نفی کرده و به دین اصالت فردی می بخشد.

و نمونه دیگر آن جریان بهاییت است که در واقع یهودیت منهای نژاد است.زیرا غیر یهود حق ندارند یهودی شوند.

اما مهمتر از همه جریان وهابیت در اسلام است. جریانی که با تصویری متحجرانه و ستیزه جو از اسلام در نگاه جهانی مانع ترویج آن می شود.علمای وهابیت که دقیقا با طز صهیونیسم فتوا می دهند و در جهت منفور سازی چهره اسلام فعالیت می کنند.

اماخطر وهابیت و گسترش آن در ایران از نظر استاد رائفی پور خطری بسیار تامل بر انگیز است. زیرا رشد جمعیتی آنها در کشور شیعه بسیار بالا و رشد جمعیتی شیعه بدلیل تفکر کنترل جمعیت روبه افول است وهمین مسئله را اگر با فتاوای شیعه کشی وهابیت جمع ببندیم حاصل نا امنی ایران برای شیعیان توسط وهابیت در حداکثر بیست وپنج سال آینده خواهد بود.

از نظر استاد این جریان جنگی است بسیار خطر ناک تر و بسیارنا ملموس تر و این جنگ معنویت وجنگ نرم است:»

**جنگی است مثل هوا،آیا می توانید دقیقا بگوییدچه لحظه صبح شد؟شاید از نظر فیزیکی بتوان گفت اما عملا نمی توانی تشخیص بدهی

مثل سرماست،سرما آمد وباغی را زد،از کدام درخت شروع شد؟ از کدام درخت تمام کرد؟***

اما  چرا تفکر اسلام ناب یا همان تفکر شیعی انقلاب اسلامی برای یهود بزرگترین خطر است؟

چرا در اوج حمله ها و آسیب ها و تحریم ها هنوز از انقلاب ما می ترسند؟

استاد رائفی پور پاسخ می دهد:

***وقتی گفتیم نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی برای آنها خطرناک شدیم.اگر به سمت بلوک شرق می رفتیم یا مثل شاه با غربی ها بودیم برای آنها خطری نداشتیم.طبق پیشگویی های آنها (که قرآن هم در آیات اول سوره اسراء اشاره دارد) این ما هستیم که آنها را در نهایت نابود می کنیم.انقلابی که ما کردیم دقیقا در راستای ظهور است.امام خمینی رسما فرموده اند در جمهوری اسلامی هر مسئولی که نگاه مهدوی نداشته باشد خائن است.یعنی همه باید برای آن ظهور کار کنند. به محض آنکه ما آمدیم گفتیم: مرگ بر اسرائیل و سال 58 نیرو به جنوب لبنان فرستادیم.برای همین جنگ 8 ساله را به راه انداختند که خطر ما را فرو بنشانند. ولی ما باز گفتیم: را ه قدس از کربلا می گذرد. (یعنی هدف ما اسرائیل است و این هدف را از یاد نمی بریم. وبالاخره هم به آن می رسیم)

می دانند که فرزندان علی ابن ابی طالب (علیه السلام) هستند که آنها را بر می چینند و توطئه هایشان را خنثی می کنند. او که اولین کسی بود که در جریان فتح قلعه خیبر گردن یهود را شکست.***

از نظر استاد رائفی پور یهود از همان زمان دانست که جریان امیر المونین جریان اسلام ناب است که آنها را به ورطه نابودی می کشاند.و زمانی که اسلام شیعی به ایران پیوند خوردو با انقلاب اسلامی ایران به حاکمیت رسید خطر پیشگویی ها قطعی شد. به همین دلیل جمهوری اسلامی ایران از همان بدو تولد آماج حملات وفتنه ها قرار گرفته واکنون که قدرت خود را به جهان اثبات کره است،.مورد تزویر های جنگ نرم قرار گرفته.

ایشان در سخنرانی خود تک تک جوانان ایرانی را فرزندان وسربازان امام مهدی (عج الله تعالی فرجه اشریف) دانست. و اشاره کرد که با وجود آنکه در جریان جنگ نرم هم خوب عمل کردیم اما خسارت هایی داشتیم.زیرا حتی اگر در جریان جنگ معنویت یک جوان شیعه را از دست بدهیم این خسارتی  بزرگ است.زیرا او سرباز امام زمان است.

در ادامه ایشان کمی به ترسیم سیمای ظهور ومدیریت وحاکمیت امام زمان پرداخت.آنرا از نظر عقلی امکان پذیر دانست.ایشان اشاره کردند که گرچه امام زمان معجزه خواهند داشت. ولی حتی بدون معجزه هم می توانند عدالت جهانی را گسترش دهند و جنگ وقحطی را تمام کنند.

واین یهود است که با سیاست های خودش مانع از ایجاد عدالت در جهان می شود. در حالیکه مردم زیادی در آفریقا در گرسنگی کامل به سر می برند.اضافه گندم خود را به دریا می ریزند

***اگر اضافه غذای دنیا مدیریت شود هیچ گرسنه ای در زمین باقی نمی ماند. اگر روش تولید غذا در هلند در آفریقا پیاده شود.مرگ  و میر در آن ریشه کن می  شود. اگر هزینه های جنگ را به مدت دو دقیقه متوقف کنیم می شود با آن بیماری مالاریار ا ریشه کن کرد

تنها دنیا مدیر می خواهد.جریانی که در دنیا به راه افتاده در نهایت به درخواست و نیاز جهانی مدیریت امام معصوم ختم خواهد شد انشاالله***

در ادامه این گفتگو استادازتولد شیعه در فرانسه ودر قلب اروپا ،فیلم کوتاهی به تصویر  درآورد که در ادامه.دل نوشته یک برادر شیعه فرانسوی به امام زمان را می خوانیم:

از خداوند تشکر می کنم برای این کلماتکه پر می کندپایه های وجود را (کلمات :یا حمید وبحق محمد یا عالی بحق علی...)آن پنهان شده در دل زمین ،آن معدن سر الهی ،امام مهدی، امام غائب که حضورش مومن حقیقی را نورانی می کند واو را از مهلکه می رهاند. ای پروردگار مار ا از عشاق آن عشق قرارده و شوالیه وفادار سرورمان امام مهدی (عج)قرار ده تا همراهی کنیم او را در این جنگ معنویت.

سپس استاد  اضافه کرد:

جنگ معنویت ،جنگ شیطان وجنگ مصادره قلب ها همان جنگ نرم است و دراین جنگ آینده از آن ماست (و من یرتد منکم عن دینه فسوف یاتی الله بقوم یحبهم و یحبونه اذله علی مومنین اعزه علی الکافرین یجاهدون فی سبیل الله ولا یخافون لومه لائم ذلک فضل الله یوتیه من یشاء والله واسع علیم) پس هرکس از دین خود رویگردان شد(ملالی نیست زیرا) خداوند بزودی مردمانی را خواهد آورد که عاشق آنهاست و آنها نیز عاشق خدایندو در راه او جهاد می کنند(جهاد فیزیکی) ودر راه او اوهراسی (از جنگ نرم) به دل راه نمی دهند،در مقابل کافران با عزت واقتدارند و در مقابل مومنان فروتن وخاکسار.

 • IMG_2259
 • IMG_2260
 • IMG_2261
 • IMG_2263
 • IMG_2266
 • IMG_2278
 • IMG_2279
 • IMG_2281
 • IMG_2282
 • IMG_2283
 • IMG_2286
 • img_2247
 • img_2256

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اضافه کردن نظر