Get Adobe Flash player

دسترسی سریع

آخرین دیدگاه ها

 • 02.01.1395 00:28
  تشکر ویژه از نگارنده مطلب اجرتان با ولی عصر(عج)

  ادامه مطلب ..و

   
 • 05.12.1394 05:50
  سلام خسته نباشید واقعا عالی بود زیباترین شعری بود که تا حالا گوش دادم در پناه امام زمان باشید ان شالله ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:47
  لبیک یا سیدنا...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:45
  شهیدان را شهیدان می شناسند...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:44
  زیبا بود

  ادامه مطلب ..و

   
 • 25.11.1394 20:52
  جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران - 1394 شما می توانید با ورود به لینک زیر، در صورت تمایل و رضایت از ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 07.11.1394 17:47
  سلام. وقتی روی صفحه اصلی بودم واقعا نیت کردم و به این صفخه اومدم. وقتی متن رو خوندم پشت مانیتور گریه ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 06.11.1394 19:58
  سلام نظرات رو میخواندم خیلی مشتاقم تا بتده هم در لیست ایمیل های شما قرار بگیرم با تشکر

  ادامه مطلب ..و

   
 • 06.11.1394 19:50
  سلام مطالبتونعالیه اجرکم عندالله خیلی دوست دارم منم جزو کانون تونئ بشم منم از فارغالتحصیلان همین ...

  ادامه مطلب ..و

عضویت در خبرنامه

لطفا برای اطلاع از آخرین مطالب سایت ایمیل خودتان را وارد کنید.

دست او در دست توست.

امتیاز کاربران

ستارگان منتظر/ علاّمه حلّی در شب جمعه به تنهایی به زیارت سیّد الشهداء (علیه السلام) می رفت، در حالی كه بر الاغی سوار بود و تازیانه ای در دست مبارك داشت. در اثنای راه، شخص عربی پیاده به همراه علاّمه راه افتاد و با هم به مكالمه مشغول شدند. چون قدری با هم سخن گفتند، بر علاّمه معلوم شد كه این شخص مرد فاضلی است.

 

ادامه مطلب...

زندگی به سبک روح الله

امتیاز کاربران

ستارگان منتظر/ کوچک که بودم روزی پیرمردی برای باغچه خانه ما خاک آورد؛ ما سر سفره بودیم. آقا گفتند این پیرمرد حتما ناهار نخورده! با این که غذای ما زیاد نبود بشقابی برداشتند و چند قاشق از غذایشان را در بشقاب ریختند و گفتند: "هر کدامتان چند قاشق از غذایتان را در این بشقاب بریزید تا به اندازه غذای یک نفر شود!" با آن‌که آن روز غذای اضافه نداشتیم اما غذای آن پیرمرد جور شد. در عالم بچگی آنقدر از این کار پدرم خوشم آمد که نهایت نداشت!... (نقل از خانم فریده مصطفوی (دختر امام ره))

زندگی به سبک روح الله

ادامه مطلب...

پیاده روی اربعین نشانه عشق به ثارالله است.

امتیاز کاربران

ستارگان منتظر/ آیت‌الله محمدتقی بهجت درباره نقش پیاده‌روی روز اربعین می‌گوید: روایت داریم که امام زمان(عج) که ظهور فرمود، پنج ندا می‌کند به اهل عالم، اَلا یا اَهلَ العالَم اِنَّ جَدِی الحُسَین قَتَلُوهُ عَطشاناً، اَلا یا اَهلَ العالَم اِنَّ جَدِی الحُسَین سحقوه عدوانا،... امام زمان (عج) خودش را به واسطه امام حسین(ع) به همه عالم معرفی می‌کنند ... بنابراین در آن زمان باید همه مردم عالم، امام حسین(ع) را شناخته باشند... اما الان هنوز همه مردم عالم، حسین(ع) را نمی‌شناسند و این تقصیر ماست، چون ما برای سیدالشهدا (ع) طوری فریاد نزدیم که همه عالم صدای ما را بشنود، پیاده‌روی اربعین بهترین فرصت برای معرفی امام حسین(ع) به عالم است.

شهیدی که جان پدر و مادرش را در فاجعه منا نجات داد.

امتیاز کاربران

ستارگان منتظر/ به گزارش مصاف، سهیل کریمی می گوید :  باجناق بنده برادر دو شهيد است ، پدر و مادر ايشان (كه پدر و مادر شهيدان عباس و على فخارنيا هستند) ساکن محله افسریه تهران هستند.
اين دو بزرگوار  امسال در حج تشريف دارند. دیروز روحانى كاروانشان با پرس و جو، حاج منصور فخارنيا را در صحراى عرفات بين حجاج پيدا مى كند و مى پرسد: پسر شما شهيد شده؟ حاج منصورآقا جواب مى دهد: بله!

شهیدی که جان پدر و مادرش را در فاجعه منا نجات داد.

ادامه مطلب...

شاید آن خاتمه، لحظه آغاز تو بوده...

امتیاز کاربران

شش برش کوتاه از شهدای دانشجو/ نوزده سال، شاید به سن تو و باقی همکلاسی‌هایت؛ شاید آن خاتمه، لحظه آغاز تو بوده و شاید قرار بر این بوده که با تولد تو آن لحظه به ظاهر خاتمه، خودآغازی باشد که من، تو و ما سررشته این مردانگی و غیرت و ایستادگی را بگیریم و خود را به امروز برسانیم تا بدانیم رشته وصل جوانان پاک طینت و مرد این سرزمین به ضخامت همیشه مردانه‌شان است. خواستیم از شهدا بگوییم؛ تاریخ 8 ساله دفاع مقدس را که ورق زدیم، صفحات زیادی به نام شهدای دانشجو نگاشته شده‌بود. حماسه‌هایی ماندگار که چون قلب در جسم و جان خون تازه جاری می‌کنند و آن را همواره زنده نگه می‌دارند. این حکایتی کوچک است از مردان بزرگ این سرزمین.

شاید آن خاتمه، لحظه آغاز تو بوده...

ادامه مطلب...