Get Adobe Flash player

دسترسی سریع

آخرین دیدگاه ها

 • 02.01.1395 00:28
  تشکر ویژه از نگارنده مطلب اجرتان با ولی عصر(عج)

  ادامه مطلب ..و

   
 • 05.12.1394 05:50
  سلام خسته نباشید واقعا عالی بود زیباترین شعری بود که تا حالا گوش دادم در پناه امام زمان باشید ان شالله ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:47
  لبیک یا سیدنا...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:45
  شهیدان را شهیدان می شناسند...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 29.11.1394 06:44
  زیبا بود

  ادامه مطلب ..و

   
 • 25.11.1394 20:52
  جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران - 1394 شما می توانید با ورود به لینک زیر، در صورت تمایل و رضایت از ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 07.11.1394 17:47
  سلام. وقتی روی صفحه اصلی بودم واقعا نیت کردم و به این صفخه اومدم. وقتی متن رو خوندم پشت مانیتور گریه ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • 06.11.1394 19:58
  سلام نظرات رو میخواندم خیلی مشتاقم تا بتده هم در لیست ایمیل های شما قرار بگیرم با تشکر

  ادامه مطلب ..و

   
 • 06.11.1394 19:50
  سلام مطالبتونعالیه اجرکم عندالله خیلی دوست دارم منم جزو کانون تونئ بشم منم از فارغالتحصیلان همین ...

  ادامه مطلب ..و

عضویت در خبرنامه

لطفا برای اطلاع از آخرین مطالب سایت ایمیل خودتان را وارد کنید.

او تاريخ را شست‌وشو خواهد داد.

امتیاز کاربران

نشریه/ مهدي (عج) وقتي خواهد آمد كه جهان به واقع منتظر او و منتظر عدالت باشد و قدر عدالت را بداند و حاضر به پرداختن بهاي آن باشد. وقتي مي‌آيد كه صداي او را بشنوند و بشناساند و به احترام او برخيزند.

 

 

او تاريخ را شست‌وشو خواهد داد.

ادامه مطلب...

برادر! عیدت مبارک (ویژه عید سعید غدیر)

امتیاز کاربران

ویژه/ غدیر بود. رفتیم پیشانی ابوذر را ببوسیم و بگوییم: «برادر! عیدت مبارک» پیشانیش از آفتـاب ربذه سوخته بود!!
به «ابن سکیت» گفتیم «علی». هیچ نگفت، نگاه‌مان کرد و گریست. زبانش را بریده بودند!!

خواستیم دست‌های میثم را بگیریم و بگوییم «سپاس خدای را، که ما را از متمسّکین به ولایت امیرالمؤمنین قرار داد» دست‌هایش را قطع کرده بودند!!

گفتیم:«یک سیدی بیابیم و عیدی بگیریم» سیّدی! کسی از بنی‌هاشم.

برادر! عیدت مبارک (ویژه عید سعید غدیر)

ادامه مطلب...

روز تجدید عهد

امتیاز کاربران
ویژه/ روزهای ابتدای خلقت بود. بشر که روح خداوندی در او دمیده شد و جانی الهی گرفت، مورد سوال واقع شد: «أَلَسْتُ بِرَبِّکُمْ: آیا من پرودگارتان نیستم؟»(1) آدم عقل داشت و اختیار، و پاسخش آشکار بود: «قالُوا بَلی: گفتند آری، گواهی میدهیم».(2) و این عهد و میثاق، تا قیام قیامت، بر گردن بشر ماند و شد مسئولیت او.
ولی او «انسان» نام گرفت، فراموشکار شد و مبتلا به نسیان. پایش که به بهشت رسید، از یاد برد عهد و پیمانش را با آفریدگار هستی بخش. عهدی که تمام آدمیان بر گردن گرفتند، اولین بار همان جا نقض شد. انسان عصیان کرد و میوه‌ی ممنوعه را چشید. مجازاتش شد هبوط به کره خاکی. تازه آن لحظه بود که یاد «عهد الست» افتاد و پشیمان به درگاه خداوند بازگشت و عهدش را تازه کرد.(3)

ادامه مطلب...

صلح امام حسن«علیه‌السلام» - مذاکرات امروز- خوب است بدانیم…

امتیاز کاربران

ویژه/ اگر قرار است درباره‌ی صلح امام حسن«علیه‌السلام» و یا هر واقعه‌ی تاریخی دیگر تفسیری ارائه شود لازم است که زمینه‌های شکل‌گیری واقعه مطرح شود و سپس آن را با شرایط حال مقایسه کنیم. اگر آنچه بر حسن بن علی«علیه‌السلام»، آن تنهاترین سردارِ اسلام گذشت را خوب در تاریخ مطالعه کنیم هرگز آرزوی تحقق آن را نخواهیم کرد. وقتی از تنهاترین سردار سخن می‌گوییم، از امامی سخن می‌گوییم که در بحبوحه‌ی جنگ توسط یکی از یارانش ترور می‌شود و به‌شدت از ناحیه‌ی رانِ پا مجروح می‌گردد، جمعی از یارانش به خیمه‌ی امام حمله می‌کنند، اموال خیمه را غارت می‌کنند و حتی جانماز از زیر پای حضرت می‌کشند.

ادامه مطلب...

چیست دلچسب‌ترین عیدی این شهر الله؟*

امتیاز کاربران

عرضه اعمال در شب قدر؛ گواه ارتباط رمضان و امام زمان(عج)تمام لحظه‌های سفره‌ی رنگینت را دوست داشتم؛ تمامش را! تمام سحری‌هایی که در خواب و بیداری، با چشم نیمه باز غذا می‌خوردم. تمام افطاری‌هایی که چشم به ساعت می‌دوختم تا فرا برسد. تمام تشنگی‌هایی که زبانم را در دهانم خشک می‌کرد. تمام دل ضعفه‌های گاه و بیگاه را. حتّی آن روزهایی که سحری خواب می‌ماندم و زیر لب می‌گفتم: «خدایا! خودت رحم کن!» و تو رحم کردی خداوندا! در تمام روزها؛ در تک تک نفَس‌ها، نفَس‌هایی که فرشتگان برای بردن ثواب‌هایش به آسمان، صف می‌کشیدند...

چیست دلچسب‌ترین عیدی این شهر الله؟*

ادامه مطلب...

بار خودبینی را در شب قدر زمین بگذار!

امتیاز کاربران

در شب قدر، سخن از «لَیلَة القَدرِ خِیر مِنْ ألفِ شَهر» است که انسان یک شبه ره هشتاد ساله می‌رود، این راه دشوار نیست. اگر دشوار بود ما را امر نمی‌کردند، دعوت نمی‌کردند. دشواری مال کسی است که کوله بار خود را بر دوش دارد. اگر بار خودبینی را به زمین بگذارد، سبک می‌شود. وقتی سبک شد، پروازش آسان است! این پرکشیدن با سنگین بال و سنگین بار بودن ممکن نیست.

بیا و مرا از سر بساز

ادامه مطلب...

روز خاص! (ویژه ولادت امام حسین علیه السلام)

امتیاز کاربران

ویژه/ آدم‎ها نیاز دارند که با هم حرف بزنند. نیاز دارند که در غصه‌ها کنار یکدیگر باشند، بگویند و بگریند یا در شادی‌ها به یکدیگر لبخند بزنند و خوش باشند. زندگی بدون اشتراک گذاشتن لحظه‌ها بی‌معناست. بدون با هم بودن، بدون با هم خندیدن، بدون با هم گریه کردن عذاب‌آور است. در این میان بعضی روزهای تقویم، بعضی ساعت‌ها و لحظه‌ها خاص می‌شوند. پر می‌شوند از حسِ غم یا شادی. آن‌قدر عجیب و غریب‌اند که می‌مانی چگونه به اشتراک بگذاری حالت را و برایشان شرح دهی احوالت را؟ چه نوع لبخندی می‌رساند کُنهِ خوشحالی‌ات را؟ چه بِپوشی که حتی ظاهرت هم حکایت کند از حالت؟ خلاصه این‌که حست را چگونه منتقل کنی؟!

روز خاص! (ویژه ولادت امام حسین علیه السلام)

ادامه مطلب...

تجلی جود سبحان (ویژه میلاد امام جواد علیه السلام)

امتیاز کاربران

خداوند مهربان، پس از رسول خاتم، دوازده هدایتگر از برای سعادت مردمان تعیین نمود که نهمینِ آنها محمد بن علی ملقب به جواد بود. خداوند، خود بشارتِ آمدن این مولود را به رسولش داد:

"به فرزندت رضا پسری عطا خواهم نمود که قلبش را شاد سازد. پسری که جانشین رضای مرتضی شود و وارث علمش باشد. او را معدن علم خود و جایگاه سِرَّم قرار می‌دهم. به هر بنده‌ای که به او ایمان آوَرَد، بهشت را عطا خواهم نمود ..." [1]

تجلی جود سبحان (ویژه میلاد امام جواد علیه السلام)

ادامه مطلب...

تاکید حضرت فاطمه(س) برحكومت خدا در همه حال

امتیاز کاربران

مقاله/ سالی که ابتدا و انتهایش فاطمیه باشد عطر و بوی یاس میگیرد. انگار فرق میکند..هم حال لحظه تحویل سالش..هم فال حافظش..هم هفت سینش.. وقتی سالت را با مجلس عزای مادر امام زمانت شروع کنی، وقتی به خاطرش حرمت نگه داری، وقتی برای تسلای دلش دعا کنی.اینها یعنی امسالت فرق میکند.برای شادی های بی حد و حصر ابتدایش امتحانت کرده اند، از این به بعدش را هم حواست باشد.دل صاحب الزمان(عج) این روزها خون است از طرفی داغ مادرش، از طرفی این غیبت طولانی ما. حواسمان به او باشد، حواسمان باشد امسال فرق میکند...مقاله ای بهمین مناسبت با نام «تاکید حضرت فاطمه(س) برحكومت خدا در همه حال» در ادامه مطلب...

http://bayanbox.ir/view/2956894047881278485/201503091153175952.jpg

ادامه مطلب...

گزارش دانشکده جنگ ارتش آمریکا: مهدی و تهدید هسته ای ایران!

امتیاز کاربران

مقاله/ در این مقاله (مهدی و تهدید هسته ای ایران) به این ادعا پرداخته می شود که هدف نهایی اقدامات ایران ممکن است مهیا کردن صحنه برای حضور "مهدی" (یا امام دوازدهم) مطابق با اعتقادات شیعه باشد. نویسنده در این پژوهش به ماهیت این تهدید می پردازد و در این راستا اعتقاد شیعه با بازگشت امام را شرح داده و انگیزه های استراتژیک ایران در پیشبرد برنامه هسته ای خود را می شمارد و در مورد آنچه ممکن است برای مقابله با این اقدامات از جانب غرب صورت گیرد، به بحث می نشیند.

ایران هسته ای

ادامه مطلب...

چکیده/بررسی منزلت انسان در اندیشه مهدویت ومکتب اومانیسم

امتیاز کاربران

چکیده مقاله/ اعتقادات دیرینه ای چون "هبوط انسان"،"گناه نخستین"و "نجات"که از دیر زمان درادیان یهود ومسیحیت رواج داشته است،انسان رامحور توجه وشناخت قرار داده است. شاید به همین دلیل ،برخی براین باورند که می توان تفکرات دینی وباورهایی ر که منجر به تفکیک دو موجود آسمانی وزمینی وپرستش موجودی فراتر می شود،خاستگاه باورهای انسان گرائی وانسان شناختی دانست.

http://media.shabestan.ir/Original/1393/06/09/IMG10301008.jpg

ادامه مطلب...